![Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr.2: „Viața printre gângureli de copii este foarte frumoasă” | Ministerul Sănătății, Muncii și Protecţiei Sociale Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr.2: „Viața printre gângureli de copii este foarte frumoasă” | Ministerul Sănătății, Muncii și Protecţiei Sociale](https://old.msmps.gov.md/sites/default/files/dsc_9536.jpg)
Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr.2: „Viața printre gângureli de copii este foarte frumoasă” | Ministerul Sănătății, Muncii și Protecţiei Sociale
![Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr.2: „Viața printre gângureli de copii este foarte frumoasă” | Ministerul Sănătății, Muncii și Protecţiei Sociale Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr.2: „Viața printre gângureli de copii este foarte frumoasă” | Ministerul Sănătății, Muncii și Protecţiei Sociale](https://old.msmps.gov.md/sites/default/files/advance_page/cover_img/dsc_9589.jpg)
Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr.2: „Viața printre gângureli de copii este foarte frumoasă” | Ministerul Sănătății, Muncii și Protecţiei Sociale
![Viața printre gângureli de bebeluși este foarte frumoasă”. Despre Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr. 2 Viața printre gângureli de bebeluși este foarte frumoasă”. Despre Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr. 2](https://suntparinte.md/wp-content/uploads/2020/05/dsc_9573.jpg)
Viața printre gângureli de bebeluși este foarte frumoasă”. Despre Margareta Hinculov, moașă la Maternitatea nr. 2
![DOC // Clădirea și terenurile Maternității nr.2 din Chișinău ar putea fi „înghițite” de un SRL care aparține unei mondene: Solicitarea trimisă primarului Ceban DOC // Clădirea și terenurile Maternității nr.2 din Chișinău ar putea fi „înghițite” de un SRL care aparține unei mondene: Solicitarea trimisă primarului Ceban](https://www.ziarulnational.md/getimages/0x0/large/237dc5b95ebfd2583ed477e496f9e8a4.jpg)
DOC // Clădirea și terenurile Maternității nr.2 din Chișinău ar putea fi „înghițite” de un SRL care aparține unei mondene: Solicitarea trimisă primarului Ceban
![Învinuiri grave la adresa medicilor de la Maternitatea nr. 2 din capitală: O tânără îi acuză de neglijenţă pentru că nu au depistat că poartă un copil bolnav | Jurnal.md Învinuiri grave la adresa medicilor de la Maternitatea nr. 2 din capitală: O tânără îi acuză de neglijenţă pentru că nu au depistat că poartă un copil bolnav | Jurnal.md](http://static.cdn.jurnaltv.md/img/pages/2017/11/13/invinuiri-grave-la-adresa-medicilor-de-la-maternitatea-nr-2-din-capitala-o-tanara-ii-acuza-de-neglijenta-pentru-ca-nu-au-depistat-ca-poarta-un-copil-bolnav/big-invinuiri-grave-la-adresa-medicilor-de-la-maternitatea-nr-2-din-capitala-o-tanara-ii-acuza-de-neglijenta-pentru-ca-nu-au-depistat-ca-poarta-un-copil-bolnav.png)