Home

Recuzită Cusco Împărat polo csm oradea BAC dispreţui tovărășie

Steaua Bucureşti campioană după 10-3 in decisiv cu CSM Oradea – H2O polo -  hold your breath
Steaua Bucureşti campioană după 10-3 in decisiv cu CSM Oradea – H2O polo - hold your breath

Polo: CSM Oradea joaca sambata cu Sportul Studentesc

Polo: Steaua şi CSM Oradea, în finala Cupei României | replicaonline.ro

CSM Oradea a trecut de Steaua București și s-a calificat în sferturile de  finală LEN EuroCup | Flashscore.ro
CSM Oradea a trecut de Steaua București și s-a calificat în sferturile de finală LEN EuroCup | Flashscore.ro

CSA Steaua domină în bazin » A trecut de CSM Oradea și a câștigat al 19-lea  titlu la polo masculin
CSA Steaua domină în bazin » A trecut de CSM Oradea și a câștigat al 19-lea titlu la polo masculin

CSM Oradea Polo pe Apă - YouTube

CSM Oradea a încheiat turul fazei finale a Campionatului Național la polo  pe apă, destinat categoriei Juniori III - AlesdOnline
CSM Oradea a încheiat turul fazei finale a Campionatului Național la polo pe apă, destinat categoriei Juniori III - AlesdOnline

Polo: CSM Oradea, locul 2 la turneul amical... | News.ro

CSM Oradea s-a calificat în sferturile de finală LEN EuroCup - Sport Clasic

CSM Oradea, eșec usturător la polo pe apă în fața italienilor de la CC  Ortigia. Returul este programat pe 4 martie
CSM Oradea, eșec usturător la polo pe apă în fața italienilor de la CC Ortigia. Returul este programat pe 4 martie

Echipa de polo CSM Oradea pierde jucatori de baza

Polo: CSM Oradea s-a calificat în semifinalele LEN Euro Cup

Steaua Bucureşti şi CSM Oradea au terminat la egalitate, în optimile de  finală ale LEN EuroCup la polo
Steaua Bucureşti şi CSM Oradea au terminat la egalitate, în optimile de finală ale LEN EuroCup la polo

CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor  la polo - Sportbull
CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor la polo - Sportbull

CSM Digi Oradea - Wikipedia

Polo: Vicecampioana CSM Oradea a ratat calificarea... | News.ro

Echipa de polo CSM Oradea a învins CN Barcelona. S-a calificat în turul III  al Ligii Campionilor | Newsweek Romania
Echipa de polo CSM Oradea a învins CN Barcelona. S-a calificat în turul III al Ligii Campionilor | Newsweek Romania

Programul CSM Oradea în returul Superligii Naționale de polo pe apă –  ediția 2021/22 – Oradea in direct
Programul CSM Oradea în returul Superligii Naționale de polo pe apă – ediția 2021/22 – Oradea in direct

Jadran Split, următorul adversar al CSM Oradea în Liga Campionilor la polo

Cu șase jucători de la CSM Oradea, România a câștigat turneul internațional  de polo pe apă U17 din Slovacia – Oradea in direct
Cu șase jucători de la CSM Oradea, România a câștigat turneul internațional de polo pe apă U17 din Slovacia – Oradea in direct

Echipa de polo al CSM Oradea a fost atât de aproape de calificare - BIHON

CSA STEAUA BUCURESTI-CSM ORADEA, FINALA SUPERLIGII NATIONALE (14.05.2022)

Cupa Federaţiei Române de Polo pentru copii - CSM Oradea şi-a surclasat  adversarele
Cupa Federaţiei Române de Polo pentru copii - CSM Oradea şi-a surclasat adversarele

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în  fața CSM Oradea
CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în fața CSM Oradea

Echipa de polo CSM Oradea a pierdut din nou cu rusii de la Sintez...

Polo masculin: CS Dinamo și CSM Oradea și-au aflat adversarele din grupele  Euro Cup - Eurosport
Polo masculin: CS Dinamo și CSM Oradea și-au aflat adversarele din grupele Euro Cup - Eurosport