Home

T Salt pereche oradea polo Siliciu Apăsați urs panda

Polo: Doua victorii si un egal pentru fetele de la Crisul Oradea...

Polo masculin: CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al  Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSM Digi Oradea - Wikipedia

CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor  la polo - Sportbull
CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor la polo - Sportbull

Cupa Federaţiei Române de Polo pentru copii - CSM Oradea şi-a surclasat  adversarele
Cupa Federaţiei Române de Polo pentru copii - CSM Oradea şi-a surclasat adversarele

Romanian Water Polo — Steaua and CSM Digi Oradea Play for Gold - Total  Waterpolo
Romanian Water Polo — Steaua and CSM Digi Oradea Play for Gold - Total Waterpolo

Polo: Steaua Bucureşti, victorie cu CSM Oradea... | News.ro

Crişul Oradea - polo pe apă feminin | Oradea

Polo: CSU Oradea a castigat turneul final al fazei play-out si s-a...

Cu șase jucători de la CSM Oradea, România a câștigat turneul internațional  de polo pe apă U17 din Slovacia – Oradea in direct
Cu șase jucători de la CSM Oradea, România a câștigat turneul internațional de polo pe apă U17 din Slovacia – Oradea in direct

CSM Oradea Polo - Oficial

CSM Oradea a încheiat turul fazei finale a Campionatului Național la polo  pe apă, destinat categoriei Juniori III - AlesdOnline
CSM Oradea a încheiat turul fazei finale a Campionatului Național la polo pe apă, destinat categoriei Juniori III - AlesdOnline

CSM Oradea | Sumar

Echipa de polo U15 a clubului Crisul Oradea a devenit campioana  nationala!...
Echipa de polo U15 a clubului Crisul Oradea a devenit campioana nationala!...

Polo masculin: CSM Oradea a învins-o la limită pe CS Dinamo, la Bucureşti,  în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSM Oradea a învins-o la limită pe CS Dinamo, la Bucureşti, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Echipa de polo CSM Oradea a pierdut din nou cu rusii de la Sintez...

Polo: CSM Oradea a fost învinsă de Steaua București - Oradea24.ro

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în  fața CSM Oradea
CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în fața CSM Oradea

Echipa de polo CSM Oradea pierde jucatori de baza

Echipa de polo CSM Oradea a învins CN Barcelona. S-a calificat în turul III  al Ligii Campionilor | Newsweek Romania
Echipa de polo CSM Oradea a învins CN Barcelona. S-a calificat în turul III al Ligii Campionilor | Newsweek Romania

Echipele de la CS Crișul Oradea revin în competiții – Arena Bihoreană

Jadran Split, următorul adversar al CSM Oradea în Liga Campionilor la polo

CSM Digi Oradea, Performanta De Colectie | Stiri Polo Pe Apa | Stiri  Sportive
CSM Digi Oradea, Performanta De Colectie | Stiri Polo Pe Apa | Stiri Sportive

Polo: Vicecampioana CSM Oradea a ratat calificarea... | News.ro

Polo pe apă – CS Crișul Oradea

POLO Oradea - Echipa de polo seniori , CRISUL Oradea , campioana Romaniei  in 1985 ... o poza alb-negru preluata de la Peter Rat si colorata in iulie  2018 ... | Facebook
POLO Oradea - Echipa de polo seniori , CRISUL Oradea , campioana Romaniei in 1985 ... o poza alb-negru preluata de la Peter Rat si colorata in iulie 2018 ... | Facebook

Moment istoric pentru sportul românesc: duel Steaua - Oradea în Euro Cup,  avem o echipă calificată în sferturi! | Sport.ro
Moment istoric pentru sportul românesc: duel Steaua - Oradea în Euro Cup, avem o echipă calificată în sferturi! | Sport.ro