Home

Vacant sprânceană glonţ lacramioara perijoc box Cruzime Inversa tabără

Lăcrămioara Perijoc, argint la Mondialul de box din Istanbul! Câți bani a  câștigat eleva lui Adrian Lăcătuș | Sport.ro
Lăcrămioara Perijoc, argint la Mondialul de box din Istanbul! Câți bani a câștigat eleva lui Adrian Lăcătuș | Sport.ro

Lăcrămioara Perijoc, fotbalista din ringul de box | Cuget Liber

Lăcrămioara Perijoc și-a asigurat o medalie la Europene! Pugilista s-a  calificat la Jocurile Olimpice de la Paris
Lăcrămioara Perijoc și-a asigurat o medalie la Europene! Pugilista s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Paris

Lăcrămioara Perijoc și-a asigurat o medalie la JE 2023 și calificarea la JO  2024 | Flashscore.ro
Lăcrămioara Perijoc și-a asigurat o medalie la JE 2023 și calificarea la JO 2024 | Flashscore.ro

EXCLUSIV. Lăcrămioara Perijoc, destăinuiri emoționante după ce s-a întors  cu 50.000 de dolari de la Mondialul de box: ”Construiesc o fântână în  curtea copilăriei mele”. Antrenorul e foc și pară: ”I-au furat
EXCLUSIV. Lăcrămioara Perijoc, destăinuiri emoționante după ce s-a întors cu 50.000 de dolari de la Mondialul de box: ”Construiesc o fântână în curtea copilăriei mele”. Antrenorul e foc și pară: ”I-au furat

Suceveanca Lăcrămioara Perijoc va boxa pentru România la Campionatele  Europene
Suceveanca Lăcrămioara Perijoc va boxa pentru România la Campionatele Europene

Jocurile Europene s-au încheiat. Lăcrămioara Perijoc a fost portdrapel la  ceremonia de închidere. Palmaresul României - Antena Sport
Jocurile Europene s-au încheiat. Lăcrămioara Perijoc a fost portdrapel la ceremonia de închidere. Palmaresul României - Antena Sport

Jocurile Europene: Lăcrămioara Perijoc: În... | News.ro

BOX 🔝 Pugilista Lăcrămioara Perijoc... - Steaua București | Facebook

Ea e cea mai “dură” femeie din România. Lăcrămioara Perijoc luptă azi  pentru medalia de aur la Campionatul Mondial de box - Playsport
Ea e cea mai “dură” femeie din România. Lăcrămioara Perijoc luptă azi pentru medalia de aur la Campionatul Mondial de box - Playsport

Performanță excepțională pentru boxul românesc: Lăcrămioara Perijoc,  vicecampioană mondială la Istanbul
Performanță excepțională pentru boxul românesc: Lăcrămioara Perijoc, vicecampioană mondială la Istanbul

Box feminin: Lăcrămioara Perijoc, învinsă în optimi la Mondialele de la New  Delhi | AGERPRES • Actualizează lumea.
Box feminin: Lăcrămioara Perijoc, învinsă în optimi la Mondialele de la New Delhi | AGERPRES • Actualizează lumea.

Lăcrămioara Perijoc, medalie de argint la Mondialele de la Istanbul. Câți  bani va încasa
Lăcrămioara Perijoc, medalie de argint la Mondialele de la Istanbul. Câți bani va încasa

Radio Romania International - Sportivul săptămânii – Pugilista Lăcrămioara  Perijoc
Radio Romania International - Sportivul săptămânii – Pugilista Lăcrămioara Perijoc

Scandal după ce Lăcrămioara Perijoc a pierdut finala mondială la box! -  Eurosport
Scandal după ce Lăcrămioara Perijoc a pierdut finala mondială la box! - Eurosport

Lăcrămioara Perijoc a explicat ce va face cu cei 50.000 de dolari

Lăcrămioara Perijoc, medalie de argint la box la Jocurile Europene! „Echipa  din spatele meu e secretul succesului” - Antena Sport
Lăcrămioara Perijoc, medalie de argint la box la Jocurile Europene! „Echipa din spatele meu e secretul succesului” - Antena Sport

Pugilista Lăcrămioara Perijoc a pierdut surprinzător în primul tur la  Europenele de la Budva (Muntenegru) | Epoch Times România
Pugilista Lăcrămioara Perijoc a pierdut surprinzător în primul tur la Europenele de la Budva (Muntenegru) | Epoch Times România

Lăcrămioara Perijoc este medaliată cu argint la Mondialul de box de la  Istanbul
Lăcrămioara Perijoc este medaliată cu argint la Mondialul de box de la Istanbul

Antrenorul lotului României, revoltat după ce Lăcrămioara Perijoc a pierdut  aurul mondial: „M-am săturat de măgăriile unora” - HotNews.ro
Antrenorul lotului României, revoltat după ce Lăcrămioara Perijoc a pierdut aurul mondial: „M-am săturat de măgăriile unora” - HotNews.ro

Lăcrămioara Perijoc, prima declaraţie după ce s-a calificat la Jocurile  Olimpice 2024: „În afară de box n-am nimic” - Antena Sport
Lăcrămioara Perijoc, prima declaraţie după ce s-a calificat la Jocurile Olimpice 2024: „În afară de box n-am nimic” - Antena Sport

Lăcrămioara Perijoc, argint la mondialele de box feminin - YouTube

Box feminin: Lăcrămioara Perijoc, finalistă la Cupa Națiunilor din Serbia –  Gazeta de Navodari
Box feminin: Lăcrămioara Perijoc, finalistă la Cupa Națiunilor din Serbia – Gazeta de Navodari

FOTO Suceveanca Lăcrămioara Perijoc s-a calificat în finală, la Jocurile  Europene: „Voi lupta cu toată puterea pentru aur. Cred și știu că voi da  totul!”
FOTO Suceveanca Lăcrămioara Perijoc s-a calificat în finală, la Jocurile Europene: „Voi lupta cu toată puterea pentru aur. Cred și știu că voi da totul!”

Lăcrămioara Perijoc și-a asigurat argintul la Mondialul de box de la  Istanbul. Ce premiu în bani poate câștiga eleva lui Adrian Lăcătuș |  Sport.ro
Lăcrămioara Perijoc și-a asigurat argintul la Mondialul de box de la Istanbul. Ce premiu în bani poate câștiga eleva lui Adrian Lăcătuș | Sport.ro