Home

mai înainte Ce public cupa romaniei u 19 bucuros sistematic timp liber

VIDEO | Viitorul începe prost ziua finalelor de Cupa României! Echipa U19 a  pierdut ultimul act în faţa CFR-ului
VIDEO | Viitorul începe prost ziua finalelor de Cupa României! Echipa U19 a pierdut ultimul act în faţa CFR-ului

○Cupa României U.19, faza județeană [ O NOUĂ COMPETIȚIE ] – Cronica Vaii  Jiului
○Cupa României U.19, faza județeană [ O NOUĂ COMPETIȚIE ] – Cronica Vaii Jiului

Cupa României, Faza a IV-a, cele 16 echipe calificate | ”U” Cluj și Unirea  Dej au fost dezamăgirile meciurilor de miercuri, fiind eliminate de echipe  de Liga 3. Petrolul a fost singura
Cupa României, Faza a IV-a, cele 16 echipe calificate | ”U” Cluj și Unirea Dej au fost dezamăgirile meciurilor de miercuri, fiind eliminate de echipe de Liga 3. Petrolul a fost singura

U-BT Cluj-Napoca si CSM CSU Oradea s-au calificat in ultimul act al FINAL 8 Cupa  Romaniei Linksoft 2023
U-BT Cluj-Napoca si CSM CSU Oradea s-au calificat in ultimul act al FINAL 8 Cupa Romaniei Linksoft 2023

Cupa României U19, semifinale, retur: FC Viitorul - Dinamo 1-0. FC Viitorul  este în finală după 3-1 la general ! — Academia Hagi
Cupa României U19, semifinale, retur: FC Viitorul - Dinamo 1-0. FC Viitorul este în finală după 3-1 la general ! — Academia Hagi

FCSB și-a luat revanșa în fața celor de la Farul. Roș-albaștrii au câștigat Cupa  României U19. Foto - Playsport
FCSB și-a luat revanșa în fața celor de la Farul. Roș-albaștrii au câștigat Cupa României U19. Foto - Playsport

CSM Unirea Alba Iulia, calificare în Cupa României la U 19. La U 17,  eliminare la limită, în aceeași fază a competiției - ProAlba
CSM Unirea Alba Iulia, calificare în Cupa României la U 19. La U 17, eliminare la limită, în aceeași fază a competiției - ProAlba

Să cânte imnul! Csikszereda și Sepsi joacă azi pe Giulești în finala Cupei  României Under 19 | Sport.ro
Să cânte imnul! Csikszereda și Sepsi joacă azi pe Giulești în finala Cupei României Under 19 | Sport.ro

FC Viitorul U19 a pierdut Cupa României U19: 1-3 cu CFR Cluj U19 — Farul  Constanța
FC Viitorul U19 a pierdut Cupa României U19: 1-3 cu CFR Cluj U19 — Farul Constanța

Cinci meciuri programate astăzi în faza grupelor Cupei României

Cupa României U19 | Vicecampioana României a fost eliminată de o echipă din  Campionatul Naţional | Federația Română de Fotbal
Cupa României U19 | Vicecampioana României a fost eliminată de o echipă din Campionatul Naţional | Federația Română de Fotbal

Cupa României U19 | U Cluj - Sepsi OSK - YouTube

Cupa de tineret speranțe » În prima etapă din grupele Cupei României au  jucat 82 de „underi”! 35 aveau între 17 și 19 ani
Cupa de tineret speranțe » În prima etapă din grupele Cupei României au jucat 82 de „underi”! 35 aveau între 17 și 19 ani

Slobozia, Dinamo, Voluntari și Petrolul, eliminate din Cupă

Cupa României U 19 – Decathlon! • Alba Sport

CUPA ROMÂNIEI U19 | ”U” - CSM Reșița: 3-2 - YouTube

CFR CLUJ - VIITORUL, finala Cupei României U19

Chindia Târgoviște și FC Bacău au cucerit Cupa Națională U17, respectiv U19  | Federația Română de Fotbal
Chindia Târgoviște și FC Bacău au cucerit Cupa Națională U17, respectiv U19 | Federația Română de Fotbal

CSM Târgu Mureș a câştigat Cupa României la Futsal U19!

AJF a stabilit programul și pentru Cupa României Boromir la Juniori Under 19  – Arena Vâlceană
AJF a stabilit programul și pentru Cupa României Boromir la Juniori Under 19 – Arena Vâlceană

Unde s-ar putea disputa finala Cupei României

Cupa României la juniori U19 şi U17 îşi stabileşte programul 16-imilor |  Federația Română de Fotbal
Cupa României la juniori U19 şi U17 îşi stabileşte programul 16-imilor | Federația Română de Fotbal

Cupa României la juniori U19 şi U17 îşi stabileşte programul sferturilor de  finală | Federația Română de Fotbal
Cupa României la juniori U19 şi U17 îşi stabileşte programul sferturilor de finală | Federația Română de Fotbal