institut însângerat Agnes Gray medalii inot partid democratic ostatic evidență

6 medalii pentru România la Campionatele Europene de Înot pentru Juniori

Avem o nouă campioană la înot: a cucerit 21 de medalii la un singur concurs

Medalie aur inot - eMAG.ro

medalii inot | Logoexpert

Medalie bronz inot - eMAG.ro

Are 16 ani și 6 medalii la Mondialele de înot! Specialiștii anticipează că  va fi cea mai tare din istorie - Eurosport
Are 16 ani și 6 medalii la Mondialele de înot! Specialiștii anticipează că va fi cea mai tare din istorie - Eurosport

Alexandra Dosaru de la CSM Ploiesti, 6 medalii de aur obtinute la Cupa  Barracuda la inot - InfoPloiestiCity
Alexandra Dosaru de la CSM Ploiesti, 6 medalii de aur obtinute la Cupa Barracuda la inot - InfoPloiestiCity

Patru medalii pentru Corona la Naţionalele de înot de la Bucureşti | Buna  ziua Brasov
Patru medalii pentru Corona la Naţionalele de înot de la Bucureşti | Buna ziua Brasov

suport-medalii-inot-sarituri-polo | Logoexpert

Clasamentul pe medalii la Europenele de înot pentru juniori. Pe ce loc se  află România | Sport.ro
Clasamentul pe medalii la Europenele de înot pentru juniori. Pe ce loc se află România | Sport.ro

România are încă un junior campion european la înot: Vlad Stancu obține aur  la 1.500 m liber și doboară recordul național la seniori | Digi24
România are încă un junior campion european la înot: Vlad Stancu obține aur la 1.500 m liber și doboară recordul național la seniori | Digi24

1 barem realizat pentru Campionatele Mondiale de Juniori, 3 baremuri  realizate pentru Campionatele Europene de Juniori , 6 recorduri nationale  doborate si 122 de medalii cucerite la Campionatul National de Seniori,  Tineret
1 barem realizat pentru Campionatele Mondiale de Juniori, 3 baremuri realizate pentru Campionatele Europene de Juniori , 6 recorduri nationale doborate si 122 de medalii cucerite la Campionatul National de Seniori, Tineret

Locul excelent pe care s-a clasat România în clasamentul pe medalii de la  CM juniori de înot de la Lima | Sport.ro
Locul excelent pe care s-a clasat România în clasamentul pe medalii de la CM juniori de înot de la Lima | Sport.ro

Clasamentul pe medalii la Mondialul de Înot: SUA, doar pe 2, o super-forță  a obținut doar o medalie - Eurosport
Clasamentul pe medalii la Mondialul de Înot: SUA, doar pe 2, o super-forță a obținut doar o medalie - Eurosport

România, locul 4 în clasamentul pe medalii la Mondialele de Înot pentru  juniori
România, locul 4 în clasamentul pe medalii la Mondialele de Înot pentru juniori

Performanța incredibilă a SUA la Mondialele de înot. 40 din cei 41 de  sportivi se pot întoarce acasă cu medalie - Eurosport
Performanța incredibilă a SUA la Mondialele de înot. 40 din cei 41 de sportivi se pot întoarce acasă cu medalie - Eurosport

Înot: David Popovici a cucerit medalia de aur în proba de 100 m liber la  Mondiale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: David Popovici a cucerit medalia de aur în proba de 100 m liber la Mondiale | AGERPRES • Actualizează lumea.

David Popovici a câştigat a treia medalie de aur la CN în bazin scurt de la  Otopeni - HotNews.ro
David Popovici a câştigat a treia medalie de aur la CN în bazin scurt de la Otopeni - HotNews.ro

Suport Medalii Swimming înot 60 cm - DecoratiuniMetalice.ro

Gold Stars Baia Mare vine acasă cu 31 medalii naționale la înot Masters |  ArenaMM
Gold Stars Baia Mare vine acasă cu 31 medalii naționale la înot Masters | ArenaMM

David Popovici, prima reacție după ce a câștigat a doua medalie de aur la  Cupa României - Sportbull
David Popovici, prima reacție după ce a câștigat a doua medalie de aur la Cupa României - Sportbull

ÎNOT: Două medalii de argint și una de bronz în ziua a doua a Campionatului  Național!
ÎNOT: Două medalii de argint și una de bronz în ziua a doua a Campionatului Național!

Medalie tematica Inot ME 003

Medalii obţinute de sportivele UBB Cluj la Campionatul Național Universitar  de Înot - cluju.ro
Medalii obţinute de sportivele UBB Cluj la Campionatul Național Universitar de Înot - cluju.ro

România, pe primul loc în clasamentul pe medalii, la Europenele de Înot  pentru juniori - Eurosport
România, pe primul loc în clasamentul pe medalii, la Europenele de Înot pentru juniori - Eurosport