FOTO 5 poze INCREDIBILE care arata nebunia "lupilor galbeni"

Lupii Galbeni | Facebook

Lupii galbeni cauta puncte pe litoral.Farul Constanta Petrolul Ploiesti  (video) - InfoPloiestiCity
Lupii galbeni cauta puncte pe litoral.Farul Constanta Petrolul Ploiesti (video) - InfoPloiestiCity

Petrolul Ploiești poate pierde un jucător după meciul cu Dinamo! Ce ofertă  au primit „lupii galbeni” | Sport.ro
Petrolul Ploiești poate pierde un jucător după meciul cu Dinamo! Ce ofertă au primit „lupii galbeni” | Sport.ro

VIDEO | Petrolul - FCSB 2-2. ”Lupii Galbeni” au reuşit remontada. Gicu  Grozav a egalat din penalty în minutul 90+7
VIDEO | Petrolul - FCSB 2-2. ”Lupii Galbeni” au reuşit remontada. Gicu Grozav a egalat din penalty în minutul 90+7

🐺💛 Lupii galbeni ⚽ Petrolul Ploiești 🚌 - YouTube

Lupii galbeni din Chisinau, condusi de o femeie! - Ştiri Actuale

Lupii galbeni sub zodia remizelor. PETROLUL PLOIESTI-UTA 0-0 -  InfoPloiestiCity
Lupii galbeni sub zodia remizelor. PETROLUL PLOIESTI-UTA 0-0 - InfoPloiestiCity

Lupii Galbeni

Petrolul a promovat în Liga 1! „Lupii galbeni” au învins Concordia Chiajna  într-o atmosferă superbă - Playsport
Petrolul a promovat în Liga 1! „Lupii galbeni” au învins Concordia Chiajna într-o atmosferă superbă - Playsport

Petrolul Ploieşti - FC U Craiova 1948 4-3. "Lupii galbeni" au ajuns la trei  victorii consecutive în Liga 1 - Antena Sport
Petrolul Ploieşti - FC U Craiova 1948 4-3. "Lupii galbeni" au ajuns la trei victorii consecutive în Liga 1 - Antena Sport

Petrolul se întărește în pauza competițională. O nouă achiziție importantă  pentru „lupii galbeni”
Petrolul se întărește în pauza competițională. O nouă achiziție importantă pentru „lupii galbeni”

Petrolul Ploieşti a înfiinţat Asociaţia Comunitară „Lupii Galbeni“ |  adevarul.ro
Petrolul Ploieşti a înfiinţat Asociaţia Comunitară „Lupii Galbeni“ | adevarul.ro

Arhive Lupii Galbeni | Ploieștiul Patria Noastră

Transfer făcut de Petrolul: jucător trecut pe la Barcelona și Real

Lupii Galbeni Peste Tot | Ploiesti

OFICIAL ǀ Întărire serioasă pentru Petrolul! ”Lupii galbeni” au adus  atacantul care poate rupe plasele în Superligă
OFICIAL ǀ Întărire serioasă pentru Petrolul! ”Lupii galbeni” au adus atacantul care poate rupe plasele în Superligă

Echipament de joc nou pentru lupii galbeni (video) - InfoPloiestiCity

Reunirea Petrolului alături de „Lupii Galbeni" | Liga 2

Episodul 4, cu Victor Arvunescu, fratele Cio și ”Lupii galbeni” - Ruj pe  bară
Episodul 4, cu Victor Arvunescu, fratele Cio și ”Lupii galbeni” - Ruj pe bară

Arhive lupii galbeni - 24 PH Arte

Lupii Galbeni – Petrolul Ploiesti | IN TRIBUNA

Zi de meci pentru Petrolul. Lupii galbeni joacă în deplasare, la Voluntari  - Observatorul Prahovean
Zi de meci pentru Petrolul. Lupii galbeni joacă în deplasare, la Voluntari - Observatorul Prahovean

SPECIAL. Lupii galbeni, frumoși dar flămânzi: Petrolul Ploiești a promovat  în Liga 1 după ce acum 6 ani juca la “județ”. Revine însă pe prima scenă cu  probleme financiare mari - Playsport
SPECIAL. Lupii galbeni, frumoși dar flămânzi: Petrolul Ploiești a promovat în Liga 1 după ce acum 6 ani juca la “județ”. Revine însă pe prima scenă cu probleme financiare mari - Playsport

LG-RO Lupii Galbeni

FC Petrolul – Lupii Galbeni

LUPII GALBENI | Facebook

LUPII GALBENI finala cupei IMN - YouTube

Petrolul, pe loc de Play-Off“, Lupii Galbeni” câștiga în “Bănie” cu 1 - 3.  Elevii lui Florin Pârvu le oferă o adevărată lecție de fotbal celor de la U  Craiova, Marian Huja
Petrolul, pe loc de Play-Off“, Lupii Galbeni” câștiga în “Bănie” cu 1 - 3. Elevii lui Florin Pârvu le oferă o adevărată lecție de fotbal celor de la U Craiova, Marian Huja