Home

patru muzici sabie cupa ligii inot curriculum Original a ameninta

Aqua Sport | Rezultate excelente pentru prichindeii Aqua Sport la Cupa Ligii  2023 Copii 6-9 ani - Aqua Sport
Aqua Sport | Rezultate excelente pentru prichindeii Aqua Sport la Cupa Ligii 2023 Copii 6-9 ani - Aqua Sport

Vlad Stancu a obținut cinci medalii de aur la Cupa României la înot. David  Popovici n-a disputat finala
Vlad Stancu a obținut cinci medalii de aur la Cupa României la înot. David Popovici n-a disputat finala

Locul I pentru făgărășeanca Ilaria la un concurs național de înot -  SalutFagaras
Locul I pentru făgărășeanca Ilaria la un concurs național de înot - SalutFagaras

Prima competiție de natație a anului aduce și prima medalie pentru  înotătorii din Mioveni - Jurnalul de Arges
Prima competiție de natație a anului aduce și prima medalie pentru înotătorii din Mioveni - Jurnalul de Arges

Contăm și la înot! Mulți dâmbovițeni pe podium la Cupa Rotary Târgoviște  Contratimp | SportImpact
Contăm și la înot! Mulți dâmbovițeni pe podium la Cupa Rotary Târgoviște Contratimp | SportImpact

Liga Performanței în Natație | Corbeanca

Izvorani - Cupa Jaked » Natatie

Încep meciurile din play-off-ul Cupei României. Vezi programul complet |  Flashscore.ro
Încep meciurile din play-off-ul Cupei României. Vezi programul complet | Flashscore.ro

CSM Piteşti a dominat Cupa Ligii Sprint la Înot. S-au luat 74 de medalii...

Cupa Primăverii la înot în imagini! (GALERIE FOTO) • Alba Sport

Ianis Hagi a jucat în victoria lui Rangers din Cupa Ligii. Ce notă a  obținut fiul „Regelui” - Antena Sport
Ianis Hagi a jucat în victoria lui Rangers din Cupa Ligii. Ce notă a obținut fiul „Regelui” - Antena Sport

Aqua Sport | 112 medalii pentru sportivii Aqua Sport la Cupa LPIN - Aqua  Sport
Aqua Sport | 112 medalii pentru sportivii Aqua Sport la Cupa LPIN - Aqua Sport

Liga Performantei in Natatie - Galerie Competitii

Cupa Ligii Semifond de la Izvorani: Swimming Team!

VIDEO] Micii sportivi ai secției Natație de la CSM Roman, medaliați la Cupa  Ligii Open 2020 » Ziarul de Roman
VIDEO] Micii sportivi ai secției Natație de la CSM Roman, medaliați la Cupa Ligii Open 2020 » Ziarul de Roman

Înotătorii de la CSM Pitești pe podium la Cupa LPIN de la Otopeni

24 de distinctii obtinute de Swimming Team la Cupa Ligii - SPRINT, Pitesti

Cupa Ligii Portugaliei: Casa Pia - Nacional 2-1, în AntenaPLAY - Antena  Sport
Cupa Ligii Portugaliei: Casa Pia - Nacional 2-1, în AntenaPLAY - Antena Sport

Sâmbătă şi duminică are loc Cupa Simfoniei Lalelelor la înot - argeşSPORT

Înotătorii de la CSM Piteşti au câştigat Cupa Ligii Sprint - Ziarul Argeşul  - ediţia online
Înotătorii de la CSM Piteşti au câştigat Cupa Ligii Sprint - Ziarul Argeşul - ediţia online

Cupa Delfinului: Interes major al copiilor și adolescenților pentru  competiția de înot - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița
Cupa Delfinului: Interes major al copiilor și adolescenților pentru competiția de înot - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița

Înot: David Popovici, victorie clară la 100 m liber, în Cupa României |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: David Popovici, victorie clară la 100 m liber, în Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.